APIE MUS

UAB “Jordanijos prekyba” prekiauja kokybiškomis odos ir plaukų priežiūros priemonėmis bei rytietiškais aliejiniais kvepalais. Pagrindiniai įmonės prekių ženklai ir produktai – RIVAGE ir AFNAN.

Tiekiame platų odos priežiūros produktų asortimentą, nuo kasdieninio naudojimo iki profesionalios, SPA linijos.

Mūsų misija. Pasitelkiant RIVAGE Negyvosios jūros mineralų produkciją, puoselėti natūralų ir sveiką kiekvieno žmogaus grožį. Pristatyti Lietuvoje ne tik natūralių, bet ir gydomųjų savybių, turinčią kosmetiką.

Odos priežiūros RIVAGE produkcija parduodama 25 pasaulio šalyse, įskaitant JAV, Kanadą, JK, Vokietiją, Graikiją, Armėniją, Rusiją, Malaiziją, Korėją, Tailandą, Jordaniją, Jungtinius Arabų Emyratus, Saudo Arabiją, Kuveitą ir kitus regionus.

Rytietiški tepamieji ir purškiamieji aliejiniai kvepalai skirti vyrams ir moterims. Parduodami ir losjonai.

UAB “Jordanijos prekyba” platina savo produktus per įvairias pardavimo vietas, pradedant nuo privačių mažmeninės prekybos parduotuvių, internetinių parduotuvių iki parfumerijos parduotuvių ar vaistinių.

Kviečiame bendradarbiauti grožio, sveikatos specialistus, SPA centrus, klinikas, viešbučius. Siūlome patrauklias bendradarbiavimo sąlygas. Suderiname patogias, lanksčias užsakymų bei pristatymų sąlygas. Norite sužinoti daugiau? Kviečiame susisiekti el. paštu info@jordanijosprekyba.lt.

 

APIE RIVAGE

RIVAGE produktai yra natūralūs, ne sintetiniai, pagaminti iš ingredientų, kuriais galite pasitikėti! RIVAGE turi stiprią, profesionalią komandą, nuo produktų sukūrimo, gamybos iki dizaino. RIVAGE viena iš pirmaujančių pasaulyje odos priežiūros priemonių prekinių ženklų.

Jūsų oda ir plaukai nusipelno būti išpuoselėti vitaminais ir mineralais. Būtent RIVAGE suderina gamtos elementus su ypatingais Negyvosios jūros mineralais.

Kiekvienas RIVAGE gaminys yra kruopščiai sukurtas taip, kad kasdien puoselėtų ir papildytų jūsų natūralų grožį, suteikiant energijos, žvalumo, pasitikėjimo savimi.

RIVAGE produktai pagaminti iš Negyvosios jūros vandens, druskos ir purvo, kuriame yra 23 natūralūs mineralai, tokie kaip kalis, magnis, kalcis, natris, jodas ir kt., kartu su 64 natūraliais ingredientais (kaip alijošius, avokadas, obuoliai, riešutai, įvairios žolelės ir kt.). Šie unikalūs deriniai natūraliai, nuolat naudojant, pagerina odos ląstelių atsinaujinimą, drėkinimą maitinimą bei gydymą. 

Be-You.-Be-Natural-2.Portrait.1080x1920.jpg

Rivage sujungia gamtą ir mokslą:

RIVAGE laboratorija sujungia šiuos mineralus: Negyvosios jūros purvą su augaliniais ekstraktais, kurie gaunami iš viso pasaulio. Mineralų, purvo ir augalinių ekstraktų sintezė ir yra tai, kas RIVAGE gaminiams suteikia nuostabų potencialą. 

Be you. Būk savimi.

Jūsų kūnas ir grožis yra didžiausi jūsų turtai. Mes tikime, kad odos priežiūra – tai jūsų grožio ir gerovės stiprinimas, palaikymas ir praturtinimas, padedantis atskleisti Jūsų vidinį grožį. Kiekvienas RIVAGE gaminys yra kruopščiai atrinktas taip, kad kasdien puoselėtų ir papildytų jūsų natūralų grožį ir mintis, padėdami jums jaustis energingu, patraukliu ir pasitikinčiu.

Be natural. Būk natūrali.

Gamta pasižymi gausiais natūraliais elementais, kurie gali nuraminti, drėkinti ir pagyvinti odą. RIVAGE naudoja ypatingus gamtos mineralus ir augalinius ekstraktus ir tai atsispindi jūsų odoje! Atgaivinkite, atnaujinkite ir pamaitinkite odą su RIVAGE . 

Mud.Soap_.Square.1200x1200-1.jpg

RIVAGE kokybė

Kokybė yra RIVAGE prekės ženklo esmė. Nuolat stengiamasi išrasti geriausius ingredientus, tiekėjus ir pramonės ekspertus. RIVAGE produktai yra išbandyti kiekviename etape – nuo sukūrimo iki gamybos. Mokslininkų ir odos ekspertų komanda, įvertina jų veiksmingumą. Visi produktai yra išbandyti, siekiant užtikrinti, kad būtų veiksmingi, saugūs ir nesukeltų alerginių reakcijų. Ir, žinoma, mes niekada neišbandome savo produktų su gyvūnais.

RIVAGE gaminiuose naudojami natūralūs, odai nekenksmingi ingredientai, todėl sudėtyje nėra sintetinių ar cheminių medžiagų, pavyzdžiui, naftos, parafino. RIVAGE Negyvosios jūros mineralai turi Ecocert ženklą, kuris garantuoja atsakingą ir tvarų mineralų išėmimą iš Negyvosios jūros.

RIVAGE VIZIJA

– panaudoti geriausias gamtos teikiamas savybes, pasitelkiant mokslą ir sujungiant Negyvosios jūros mineralus su natūraliais augaliniais ekstraktais;

– skatinti ir išlaikyti Jūsų NATŪRALŲ grožį ir gerovę tiek vyrams ir moterims;

– nuolat tobulinti aukštos kokybės produktus ir procedūras;

– sukurti odos ir plaukų priežiūros produktu, kad būtų galima pritaikyti įvairiems poreikiams.

Scroll to Top